امداد تکمیلی (247)

اگر خودرو شما به دلیل نقص فنی یا غیر فنی ( تصادف ) متوقف گردد، به صورت رایگان به نزدیکترین نمایندگی مجاز سایپا یا پارکینگ حمل خواهد شد.

در صورت توقف خودروی شما به دلیل نقص فنی، امدادگر در محل حضور یافته و پس از بررسی های لازم خودرو شما راه اندازی خواهد شد ، که در صورت رفع نقص اجرت انجام کار به صورت رایگان و هزینه تعویض قطعه مطابق با ضوابط گارانتی خواهد بود ولی در صورت عدم امکان راه اندازی در محل، خودرو به نزدیکترین نمایندگی مجاز سایپا به صورت رایگان حمل خواهد شد.


از دیگر مزایای این خدمت : تعویض لاستیک پنچر در صورت وجود زاپاس سالم به صورت رایگان می باشد. تمامی اشتراکها از ساعت 24 تاریخ خرید به مدت یکسال (365 روز) فعال می گردد.

خودرو تحت پوشش :

کلیه خودروهای سواری و تجاری سبک گروه خودرو سازی سایپا

​​روش خرید :

تماس با شماره تلفن 84444-021 داخلی 3


مراجعه حضوری به شرکت امدادخودرو سایپا به آدرس : کیلومتر 14 بزرگراه شهید لشگری جاده مخصوص تهران به کرج –ضلع جنوب غربی چهارراه- واحد فروش


از طریق مراجعه به نمایندگیهای مجاز سایپا

کارها

نقدی

روش دریافت خدمت​ :

در صورت بروز نقص فنی با شماره های 096550 داخلی یک و یا 84444-021 داخلی 2 تماس حاصل نموده، همکاران ما با دریافت مشخصات دارنده اشتراک و مشخصات خودرو و همچنین موقعیت جغرافیایی خودرو، نزدیکترین امدادگر را به محل شما اعزام خواهد نمود.


پس از ثبت درخواست و تخصیص امدادگر، لینک اطلاعات واحد امدادی و امدادگر اعزامی به همراه موقعیت آنلاین، جهت رویت فاصله با محل توقف خودرو برای شما پیامک می گردد.


همکاران ما در واحد پیگیری در طول زمان امدادرسانی جهت نظارت بر حسن اجرای کار و رفع مشکلات احتمالی ، ضمن تماس با شما همراه خواهند بود .


در پایان امدادرسانی لینک نظر سنجی برای شما ارسال می گردد که با تکمیل آن می توانید ما را در بهبود خدمات یاری نمایید.


لطفا جهت دریافت خدمات امدادی صرفا با شماره های اعلامی تماس حاصل نموده و یا با دریافت لینک و ارسال اطلاعات از طریق شماره 84444-021داخلی 2 اقدام نمایید.


لطفا در زمان حضور امدادگر،کارت خودرو را همراه داشته باشید.