بازدید فنی و پیش از سفر

منوی بازدید فنی و پیش از سفر:

سلامت فنی خودرو، نقش اساسی در ایجاد حس اصمینان خاطر در زمان سفرهای برون و یا درون شهری برای مشتری دارد لذا با ارائه خدمات بازدید فنی و پیش از سفر ما می توانیم این احساس امنیت خاطر را در شما ایجاد نماییم.
یکی از سرویس های خدمات خودرو در محل شرکت امداد خودرو سایپا با نام " بازدید فنی و پیش از سفر " شامل بازدید از سیستم های اصلی خودرو به شرح ذیل می باشد:
• الکتریکی (تسمه دینام و باطری و ...)
• سیستم موتور (شمعها ، روغن موتور و ...)
• انتقال قدرت ( سطح روغن گیربکس ،ریگلاژ کلاچ و ...)
• سیستم ترمز (لنت ها و ...)
• سیستم روشنایی چراغ ها
• سیستم خنک کننده ( مایع خنک کننده)
• سیستم برف پاکن
• تنظیم باد لاستیک

ممکن است در نگاهی گذرا ، خدمات بازدید فنی امری معمول به نظر بیاید ولی آمار خرابی خودرو ها نشان می دهد که بیش از نیمی از خرابی های عمده در خودرو ها به هنگام سفر یا در جاده ها، ناشی از عدم توجه به عیوب کوچک در خودرو بوده که با گذشت زمان تبدیل به عیب های بزرگتری گردیده است. از طرف دیگر بررسی ها نشان می دهد که با انجام بازدیدهای دوره ای، عملکرد سیستم های خودرو بهتر شده و رفع عیب برخی موراد جزئی منجر به افزایش کارکرد قطعات خودرو می گردد. بنابراین توجه ویژه به سرویس های نگهداری و تعمیرات و نیز بازدید های دوره ای می تواند دارای مزایای ارزنده ای نظیر اطمینان خاطر در استفاده از وسیله نقلیه ، کاهش هزینه ها و صرفه جویی در زمان برای مشتریان باشد.

​شهرهای تحت پوشش:

​​ خدمات خودرو در محل در حال حاضر در کلان شهر های تهران ، کرج ، مشهد، اصفهان ، شیراز ، کرمانشاه ، یزد ، شهر کرد ، تبریز ، سمنان ، زاهدان ، ساری ، آمل ، ررشت ، فیروز کوه ، کازرون ، سبزوار ، رامهرمز ارايه می شود و توسعه آن در دست اقدام است .

​​خودرو های تحت پوشش:

کلیه خودروهای سواری گروه خودرو سازی سایپا

​​روشهای رزرو:

خرید آنلاین از پرتال شرکت امداد خودرو سایپا کلیک کنید

​قیمت :

​بر اساس خدمات انتخابی در زمان رزرو محاسبه و اعلام می گردد.

​نحوه پرداخت :

نقدی (پرداخت در محل )

​​روش رزرو خدمت:

​شما میتوانید از طریق شماره تلفن 84444-021 داخلی 1 نسبت به دریافت لینک رزرو اینترنتی خدمات خودرو در محل اقدام و یا از کلیک اینجا با تکمیل اطلاعات مورد نیاز خدمت مورد نظر خود را در زمان و محل مورد نظر خود دریافت نمایید.